Diagnostyka

Zdrowie to niezwykły atut, pozwalający żyć aktywnie i realizować marzenia. Zdrowie to życie bez obciążeń, bez ograniczeń. Dlatego specjaliści Centrum Diagnostyki Organizmu Revitum przykładają tak wielką uwagę do profilaktyki i przyczyn chorób.

Jakość usług

Nasz zespół zawsze pracuje nad Twoim powrotem do zdrowia. Wykonujemy dwa badania: Test Obciążeń oraz mikroskopowe badanie krwi (tylko w Warszawie!). Od razu, po zakończonym badaniu, każdy otrzymuje wynik wraz z pełnym opisem i indywidualnymi zaleceniami terapeutycznymi. Wszystko na jednej wizycie.

Test Obciążeń metodą dr Volla wykorzystuje biofizyczną metodę testów za pomocą specjalnego urządzenia elektronicznego, stanowiąc jedno z najdokładniejszych i najszybszych sposobów wykrycia zmian chorobowych oraz uzyskania wiedzy o obciążeniach i kondycji naszego organizmu i istniejących lub mogących wystąpić problemach zdrowotnych.

Badanie z żywej kropli krwi przeprowadzane za pomocą mikroskopu kontrastowo-fazowego uwidacznia obecność obciążeń oraz pomaga wykrywać występowanie stanów przedchorobowych i chorób co umożliwia zastosowanie odpowiedniej terapii profilaktycznej.

Wysoka skuteczność naszych terapii to dla nas priorytet. Dzięki metodzie indywidualnego doboru suplementów oraz ściśle wyselekcjonowanym naturalnym preparatom, nasze kuracje są bardzo skuteczne i proste. Nie spowodują żadnych ograniczeń w twoim dotychczasowym życiu. Gwarantujemy trwałe i szybkie efekty. Taka kuracja to zdrowie na lata.