Placówki

W wielu miastach Polski, bardzo szybko powstają kolejne Placówki Centrum Diagnostyki Organizmu Revitum. Rozwijamy się dzięki zaufaniu jakim obdarzyli nas Klienci oraz chęci rozwoju, podyktowaną udostępnieniem naszych Testów jak największej ilości osób.

Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM S.A. działa na polskim rynku biomedycznym od 2008 roku. Więcej o tym kim jesteśmy, co robimy i jak pomagamy znajdziesz TUTAJ

Poniżej prezentujemy adresy Placówek w całym kraju:

 

Chcesz umówić się na wizytę do jednej z Placówek Revitum?

Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu Ogólnopolskiej Infolinii: 222 502 888

Konsultanci czekają na Twój telefon w godzinach 8-18

Szczegółowe informacje na temat placówek Revitum S.A. w Polsce

Ogólnopolska Infolinia 222 502 888

Białystok
ul. Gajowa 29 lok. 4,
15-794 Białystok
bialystok@revitum.pl

Bielsko-Biała
ul. Cechowa 6 gabinet nr 5, I piętro
43-300 Bielsko-Biała
bielsko-biała@revitum.pl

Bydgoszcz
ul. Dworcowa 76
85-009 Bydgoszcz
bydgoszcz@revitum.pl

Częstochowa
Al. Wolności 1 I piętro
42-202 Częstochowa
czestochowa@revitum.pl

Gdańsk
ul. Matejki 6
Budynek Centrum Techniki Morskiej
80-952 Gdańsk-Wrzeszcz
gdansk@revitum.pl

Katowice
ul. Marii Skłodowskiej – Curie 22,
I piętro
40-010 Katowice
katowice@revitum.pl

Kielce
ul. Bodzentyńska 10 lok.
206 Kielce 25-500
kielce@revitum.pl

Kraków
ul.Lubicz 3 , I piętro pok. 101
31-034 Kraków
krakow@revitum.pl

Lublin
ul. M. C. Skłodowskiej 3
20-029 Lublin
lublin@revitum.pl

Łódź
ul. A. Struga 26
90-513 Łódź
lodz@revitum.pl

Olsztyn
ul. Świętego Wojciecha 3/3a
10-038 Olsztyn
olsztyn@revitum.pl

Opole
Ul. Ozimska 19/10 lok. 22,
45-057 Opole
opole@revitum.pl

Poznań
ul.Zwierzyniecka 10
60-813 Poznań
poznan@revitum.pl

Radom
ul. Biznesowa 2 lok. 19
26-600 Radom
radom@revitum.pl

Rzeszów
ul. 3-go Maja 13
35-085 Rzeszów
rzeszow@revitum.pl

Szczecin
ul. Boh. G. Warszawskiego 24 lok. 222
WEJŚCIE „B”
70-302 Szczecin
szczecin@revitum.pl

Świnoujście
ul. Chełmońskiego 2F lok. 7
72-600 Świnoujście
swinoujscie@revitum.pl

Warszawa
ul.Chmielna 28 B
00-020 Warszawa
centrum@revitum.pl

Wrocław
ul. Powstańców Śląskich 28/30
V piętro klatka B
50-010 Wrocław
wroclaw@revitum.pl

Zielona Góra
ul. Kościelna 2
65-064 Zielona Góra
zielonagora@revitum.pl